Gizlilik Politikası
Smart724 servisi için tahsis edilmiş www.smart724.com alan adlı web sitesinin (kısaca "Web Sitesi" olarak anılacaktır) tüm hakları Digi724 JTL 'e (kısaca "Digi 724" olarak anılacaktır) aittir.
Smart724, internet sitesi üzerinden kullanıcıları için eğitim ve eğlence servisleri sağlamaktadır. Bu servislere kayıt olmak için kullanıcıların vermiş olduğu tüm bilgiler Digi724 tarafından hassasiyetle korunmaktadır. Bilgilerinizin güvenliği için her kullanıcıya özel bir şifre iletilmektedir. Kişiye özel olarak verilen şifrenizi lütfen hiç kimse ile paylaşmayınız.
Kullanıcılarımızdan istemiş olduğumuz bilgiler, kullanıcıya özel Smart724 hesabını kurmak için ve/veya servis kullanım taleplerini karşılamak içindir. Bu bilgiler, kontak bilgilerini (isim, email, cep telefon numarası ve adres) içerebilir.
Nadiren de olsa kullanıcılarımızdan anket veya yarışmalar yoluyla da bilgi talep edebiliriz. Bu anket veya yarışmalara katılmak tamamen gönüllü olarak yapılmaktadır, bunun için bilgi verip vermemek kullanıcının seçimidir. Bu bilgiler, kontak bilgilerini (isim, email ve posta adresini) ve demografik bilgileri ( posta kodu, yaş ) içerebilir. Kontak bilgileri kazananları ve ödülleri duyurmak için kullanılacaktır. Anket bilgileri ise, Smart724 servislerinin iyileştirilmesi ve memnuniyetin arttırılması için kullanılacaktır.
Bilgilerini güncelleştirmek için, ana sayfamızdan GSM No ve Şifreniz ile giriş yaparak Profilim sayfasına gidin.
Yeni üye olarak giriş yaptığınızda Smart724 ve iş ortaklarımızın yeni servislerinden sizi haberdar edeceğiz. Bizimle paylaştığınız kişisel bilgileriniz işimizin önemli bir parçasıdır. Bu bilgileriniz sadece bizim direkt olarak çalıştığımız kurumsal iş ortaklarımız ile paylaşılacaktır.
Kurabiyeler (Cookies) internet gezgininin Web sitelerinden topladığı ve bilgisayarının hard diskinde depoladığı bilgi parçalarıdır. Kurabiyelerin içerdiği bilgiler, sizin Web sitelerinde gezerken yaptığınız tercihlerindir. Örnek olarak hard diskinize kurabiye kayıt ederek daha önceden ziyaret ettiğiniz bir web sitesine geri geldiğinizde daha önce kullandığınız ayarlar olacaktır.
Smart724 hiç bir zaman sizin şifre bilgilerinizi kurabiyeler üzerine kaydetmez. Biz kurabiyeleri sizin Smart724 oturumunuzda güvenliği sağlamak ve eğer seçtiyseniz, email adresini depolamak için kullanırız.(her girdiğinizde email adresinizi tekrar yazmamanız için) Eğer kurabiye özelliğiniz kapalıysa Smart724 servislerine erişemezsiniz.
Sunucularımız servis için olan tüm bağlantıların IP adreslerini depolamaktadır. Bu data toplu olarak analiz edilmektedir ve sizin kişisel hesabınız ile bir bağlantısı yoktur.
Bu sitede görülebilecek reklamlar, zamanla değişebilecek reklam partnerleri tarafından kullanıcılara gönderilebilir. Bu siteyi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri, bu sitedeki bir reklamı kaç kere görüntüledikleri gibi(kullanıcı ismi, adresi veya diğer kişisel bilgiler), reklamlar için kullanılabilir.
Sadece kanunların gerektirmediğine inandığımız durumlarda veya sizi veya haklarımızı veya sahip olduklarımızı korumak için, kanun tarafından Kabul edilmiş yetkililere sizin kişisel bilgilerinizi paylaşmamamız için email atmış olsanız bile bilgileriniz ifşa edebiliriz. Bu bilgiler başka birinin haklarına veya sahip olduklarına zarar verme girişiminde bulunabilecek kişileri tespit etmek, iletişim kurmak veya yasal işlem başlatmak için kullanılabilir.
Eğer gizlilik politikamız değişirse, bu değişiklikler gizlilik raporuna ve bizim uygun gördüğümüz yerlere konur, böylece kullanıcılarımız politikamızdan ve uygulanabilir değişikliklerden haberdar olurlar. Ancak kullanıcıların kişisel olarak tanımlanabilen bilgilerini toplandıkları zamanda belirtilenden farklı bir şekilde kullanacaksak, kullanıcılara yeni gizlilik politikasını bildiren email ile göndeririz
Sitemizi ziyaret ederek, bu Gizlilik Politikasına razı olduğunuzu ifade ediyorsunuz. Küçükler sitemizi sadece aileleri veya gözetmenlerinin razı olması ve katılımları ile kullanabilir. Her hangi bir zamanda bu Gizlilik Politikasının bölümlerini kaldırma, değiştirme, düzenleme veya ekleme yapma hakkını kendimizde saklı tutarız. Lütfen web sitemizdeki güncellemeleri takip ediniz.
Digi724 JLT, Smart724’ü işletmektedir ve bu sitedeki toplanan bilgilerin tek sahibidir.
Gizlilik Politikamız ile ilgili sorularınız ve önerileriniz için lütfen destek@smart724.comadresine e-posta gönderiniz.